Nákup nad 79.99€ získava darček - Hrnček Hardcore nerezový
Získajte výhodnejšie ceny s vernostným programom.

Ohrievač Olymp

Výrobca: Meva

Tradičný výrobca plynových zariadení značka Meva prichádza s mobilným ohrievačom Olymp, ktorý je napájaný propán-butánovými kartušami na závit 450g alebo 230g. Ohrievač nemá vstavaný regulátor tlaku a preto pre pripojenie na veľké plynové fľaše je nevyhnutné osadiť aj regulátor ... viac

Produkt Dostupnosť
Množstvo a cena s DPH
  Ohrievač Olymp výrobný kód: MEVA-KP21001 nie je skladom
po kliknutí sa otvorí kalkulačka nákupu na splátky
cena po registrácii
€ 119.61
štandarná cena
€ 132.90
Ohrievač Olymp
nie je skladom
cena po registrácii
€ 119.61
štandarná cena
€ 132.90
po kliknutí sa otvorí kalkulačka nákupu na splátky

Tradičný výrobca plynových zariadení značka Meva prichádza s mobilným ohrievačom Olymp, ktorý je napájaný propán-butánovými kartušami na závit 450g alebo 230g. Ohrievač nemá vstavaný regulátor tlaku a preto pre pripojenie na veľké plynové fľaše je nevyhnutné osadiť aj regulátor tlaku, ktorý nie je súčasťou balenia. 

Ohrievač Olymp disponuje funkciou OXI-STOP kedy dochádza k jeho vypnutiu pri vysokej koncentrácii CO2 v okolí. Takto sa zaručuje jeho bezpečnosť, avšak stále je nevyhnutné ponechať stály prístup vzdchu napríklad do stanu či prístrešku. S výkonom do 2kW je práve vhodný do chladného jesenného a zimného počasia do prístreška, bivaku, kde vás aspoň trošku zohreje.

Parametre ohrievača Olymp:

- rozmery: 34 x 19,5 x 39,5 cm,
- hmotnosť: 4,1 kg,
- OXI-STOP senzor CO2 (s automatickým vypnutím),
- vyžarovací výkon 2 kW,

- spotreba 140g / hod
- zdroj: plyn, kartuša so závitom (KP02007/KP02006) alebo 2 kg plynová fľaša s použitím regulátora tlaku (nie je súčasťou balenia).