Vernostný program

ZAREGISTROVAŤ SA A VSTÚPIŤ DO ČLENSKÉHO PROGRAMU MIVARDI


Nie je čas čakať! Pridajte sa k nám, zaregistrujte sa! Členom nášho vernostného programu sa stanete automaticky po vytvorení bežnej registrácie tu na eshope www.mivardi.sk


Ak sa zaregistrujete, automaticky tak získavate výhodné nákupy. Každý ďalší nákup máte u nás s väčšou zľavou! Čím viac u nás nakúpite, tým lepšiu cenu budete mať! Aktuálne máme pre našich zaregistrovaných členov pripravené zľavy 10-20%. Buďte nám verní a my vás odmeníme! Poďme na to!


Po vytvorení registrácie je potrebné sa prihlásiť. Iba tak môžete nakupovať za špeciálne ceny. V neprihlásenom režime nie je možné spraviť nákup za vernostnú cenu. Bez registrácie, ako nezaregistrovaný užívateľ, nemáte právo na uplatnenie vernostnej zľavy.


Náš vernostný program je zákaznícky program pre všetkých zákazníkov eshopu www.mivardi.sk, ktorý patrí spoločnosti Fishing Team s.r.o. Naším cieľom je poskytovanie zliav naším stálym zákazníkom. Pre vstup do vernostného programu je potrebné vytvoriť si registráciu na www.mivardi.sk.


ZOZNÁMTE SA S NAŠÍM VERNOSTNÝM PROGRAMOM

1. objednávka nad 33€ - 10% zľava
2. objednávka v akejkoľvek hodnote - 11% zľava
3. objednávka v akejkoľvek hodnote - 12% zľava
4. objednávka v akejkoľvek hodnote - 13% zľava
5. objednávka v akejkoľvek hodnote - 14% zľava
6. objednávka v akejkoľvek hodnote - 15% zľava
7. objednávka v akejkoľvek hodnote - 16% zľava
8. objednávka v akejkoľvek hodnote - 17% zľava
9. objednávka v akejkoľvek hodnote - 18% zľava
10. objednávka v akejkoľvek hodnote - 19% zľava
11. objednávka až 999. v akejkoľvek hodnote - 20% zľava


* UPOZORNENIE: Medzi jednotlivými obj. nesmie byť viac ako 365 dní, inak sa zákazník dostávate na základnú zľavu po registrácií -10%.


Hodnota predchádzajúceho nákupu je pripisovaná na účet štadardne do 2 týždňov od vytvorenia objednávky (odoslanie objednávky).


Až po zaregistrovaní a prihlásení do systému sa vám upravia ceny plošne.


Ďalšia zľava vám do konta pribudne po celom schválení a zrealizovaní objednávky. Ďalšia zľava bude započítaná až po prevedení dobierkovej sumy na účet Fishing team s.r.o.


V prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy a vrátenia tovaru, bude vernostná zľava za objednávku z konta zákazníka automaticky odpočítaná.


Členovia nášho vernostného programu majú ďalšie výhody a nároky na zľavy v rámci špeciálnych akcií, ktoré organizuje Fishing Team s.r.o. na internetovom obchode www.mivardi.sk. O špeciálnych a výnimočných akciách budú členovia informovaní prostredníctvom informačných emailov.


Zákaznícke zľavy z vernostného programu nie je možné uplatniť na produkty na eshope, ktoré na detaile produktu majú uvedenú vetu “Na tento produkt sa nevzťahuje vernostná zľava”.


NAJPRV MUSÍŠ PRIJAŤ PODMIENKY

Členom nášho teamu sa môže stať hocikto, kto súhlasí s podmienkami zaradenia do tímu, kto vyplní všetky povinné a pravdivé údaje o sebe pri registrácií na www.mivardi.sk, súhlasí s obchodnými podmienkami a súhlasí so zasielaním informačných emailov z www.mivardi.sk


Členstvo v našom vernostnom programe je zákazníková slobodná voľba, je ale vyjadrená zaregistrovaním sa na internetovom obchode www.mivardi.ska so súhlasom a potvrdením obchodných podmienok.


Pri realizovaní objednávky na eshope www.mivardi.sk, sa stáva automaticky každý zákazník členom nášho vernostného programu. Ak si zákazník nepraje byť do tímu zaradený, môže sa z neho jednoducho odhlásiť a to písomnou, alebo emailovou formou priamo na info kontakt eshopu - mivardi@mivardi.sk, alebo môžete svoj nákup realizovať aj bez registrácie.


VYMAZANIE Z VERNOSTNÉHO PROGRAMU

Členovia vernostného programu môžu kedykoľvek požiadať o vyradenie z programu a to písomnou, alebo elektronickou formou na info adresu eshopu.


Spoločnosť Fishing Team s.r.o. si vyhradzuje právo na zrušenie členstva každému, kto poruší podmienky členstva.


Všeobecné podmienky a ochrana osobných údajov

Spoločnosť Fishing Team, s.r.o. spracováva osobné údaje v súlade so zákonom 101/2000 Z. z. o ochrane osobných údajov a to za účelom ponuky obchodu alebo služieb vyplývajúcich z činnosti spoločnosti Fishing Team, s.r.o. Poskytnuté údaje budú slúžiť pre potreby spoločnosti Fishing Team s.r.o., k analytickému, marketingovému, propagačnému účelu a pre skvalitnenie služieb. Členovia vernostného programu berú na vedomie, že svoj súhlas môžu kedykoľvek písomne alebo elektronicky odvolať a spoločnosť Fishing Team s.r.o. tieto údaje zlikviduje.

Spoločnosť Fishing Team, s.r.o. si vyhradzuje možnosť v prípade neaktuálnych či nepresných údajov vyradiť člena, lebo je povinná na základe § 5 ods. 1 písm. c) zákona 101/2000 Zb. také dáta zlikvidovať.


ZAREGISTROVAŤ SA A VSTÚPIŤ DO ČLENSKÉHO PROGRAMU MIVARDI