Nákup nad 59.99€ získava darček - kalendár za 3.90€ zadarmo
Získajte výhodnejšie ceny s vernostným programom.

Method Mix Rapid Champion 3kg + Vedro

Výrobca: Mivardi

Obsahuje drvené boilies a pelety, rozpustné proteíny, rybiu múčku, pečeňový prášok a ďalšie lákavé komponenty. Je to naozaj našlapaná záležitosť vhodná do ťažkých podmienok aké sú na neprechytávaných vodách, kde kapre nepoznajú boilies a potrebujeme ich prinútiť k spolupráci, ... viac

Produkt Dostupnosť
Množstvo a cena s DPH
  Method Mix Rapid Champion 3kg výrobný kód: M-RAMMCHA30 váha: 3kg nie je skladom
cena po registrácii
€ 17.99
štandarná cena
€ 19.99
Method Mix Rapid Champion 3kg váha: 3kg
nie je skladom
cena po registrácii
€ 17.99
štandarná cena
€ 19.99

Obsahuje drvené boilies a pelety, rozpustné proteíny, rybiu múčku, pečeňový prášok a ďalšie lákavé komponenty. Je to naozaj našlapaná záležitosť vhodná do ťažkých podmienok aké sú na neprechytávaných vodách, kde kapre nepoznajú boilies a potrebujeme ich prinútiť k spolupráci, alebo na kaprových pretekoch. Rozmiešať ho spravidla vodou. Pre zvýšenie atraktivity primiešajte Aminoliquid Rapid (20 - 50ml / kg) podobné alebo rovnaké príchute ako boilies, na ktoré budete loviť.

Obsahuje drvené boilies a pelety, rozpustné proteíny, rybiu múčku, pečeňový prášok a ďalšie lákavé komponenty. Je to naozaj našlapaná záležitosť vhodná do ťažkých podmienok aké sú na neprochytávaných vodách, kde kapre nepoznajú boilies a potrebujeme ich prinútiť k spolupráci, alebo na kaprových pretekoch. Rozmiešať ho spravidla vodou. Pre zvýšenie atraktivity primiešajte Aminoliquid Rapid (20 - 50ml / kg) podobné alebo rovnaké príchute ako boilies, na ktoré budete loviť.