Nákup nad 79.99€ získava darček - Hrnček Hardcore nerezový
Získajte výhodnejšie ceny s vernostným programom.

SET Lehátko Professional FLAT8 + Odpudzovač repelentný Kemping

Výrobca: Mivardi

video o produkte

Výnimočný akciový set špičkového lehátka Professional FLAT8 a účinnéh repelentného odpudzovača Kemping za skvelú akciovú cenu! Niet nad božské pohodlie na rybách! Ako v bavlnke sa budete cítiť na lehátku Professional Flat8, ktoré je 100% ploché s bohato polstrovaným matracom ... viac

Produkt Dostupnosť
Množstvo a cena s DPH
  SET Lehátko Professional FLAT8 + Odpudzovač repelentný Kemping výrobný kód: AKC-BCHPRO8BP dĺžka: 208 cm šírka: 84 cm nosnosť: 140 kg nie je skladom
po kliknutí sa otvorí kalkulačka nákupu na splátky
cena po registrácii
€ 189.90
štandarná cena
€ 211.00
SET Lehátko Professional FLAT8 + Odpudzovač repelentný Kemping dĺžka: 208 cm šírka: 84 cm nosnosť: 140 kg
nie je skladom
cena po registrácii
€ 189.90
štandarná cena
€ 211.00
po kliknutí sa otvorí kalkulačka nákupu na splátky

Výnimočný akciový set špičkového lehátka Professional FLAT8 a účinnéh repelentného odpudzovača Kemping za skvelú akciovú cenu!

Niet nad božské pohodlie na rybách! Ako v bavlnke sa budete cítiť na lehátku Professional Flat8, ktoré je 100% ploché s bohato polstrovaným matracom a hrejivým fleecovým poťahom. V hornej časti lehátka je integrovaný veľký a pohodlný podhlavník. Lehátko je vybavené unikátnym napínacím systémom pre účinnú reguláciu tuhosti matraca - už nikdy viac prehnutá vaňa, ale dokonale pevný matrac pre zdravý a optimálny spánok! Bezkĺbový systém konštrukcie zamedzuje tlačeniu kĺbov pri ležaní. Osem teleskopických nôh je osadených veľkými pätkami a spoľahlivým systémom aretácie. Rozmery lehátka 208x84cm v kombinácii s extra hrúbkou matraca vám poskytnú jedinečný komfort na rybách, na ktorý si rýchlo zvyknete.

Odpudzovač repelentný Kemping predstavuje vynikajúcu ochranu pred komármi a iným nepríjemným bodavým hmyzom. Funkcia ochrany pred hmyzom Thermacell je najúčinnejšia ochrana pred bodavým hmyzom, ktorá funguje na princípe postupného uvoľňovania účinnej látky do prostredia a tým dokáže tento prístroj ochrániť až 21m2 priestor. Vankúše s repelentnou účinnou látkou sú zohrievané butánovým plynom z kartuše, na ktorú sa odpudzovač jednoducho naskrutkuje.